Jdi na obsah Jdi na menu
 


S.S.D.D.

 • 1 bod Intel
 • Vojín. Joesph Allen

Jedná se o vzdělávací a konzultační úrovni, která vám ukáže, jak natočit a používat gunsights. Za prvé, pick up M4 od stolu. Otočte se a střílet na cíle v řadě, když vyskočí. Další Sergent následovat pokyny. Použijte levé spoušť použít zbraň na památky. Účel a cíle střílet. Dalším úkolem je rychlé přepínání mezi cíle. Můžete si cíl a oheň na cíl, pak se pustil na levé spouště. Zatáhněte vlevo spoušť znovu a budete automaticky zaměří na cíl nedaleko poslední. Pomocí této metody lze rychle uzavřít skupiny nepřátel. Budete také praxi zasáhnout cíle za světla kryt a házet granáty.

Další, hlavou směrem k jámě. Před zadáním, podívejte se na levé straně a uvidíte věži a na spodní části věže je Intel Laptop (Více informací o společnosti Intel sběratelských vidět Modern Warfare 2 Intelligence). Nyní hlavu do jámy. Procházka kolem stolu a směrem značku vidíte. Najdete stůl plný zbraní. Seberte pistoli Desert Eagle a praxe přechod na to.

Zadejte rozsah a střílet cíle, které vyskočí. Mějte na paměti, že některé z cílů show civilisty. Střelba nich se dostanete časová penalizace. Poté, co budete mít v každé skupině se stanoví cíle, postoupit do další kus krytí. Vstup do budovy, kde budete muset vzít z nějaké cíle zblízka. Jděte po schodech nahoru, nahoře, budete muset použít nůž na útok zblízka cíl. Skočit dolů na přední části budovy a uzavřít cíle na druhé polovině hřiště. Sprintu na dokončení kurzu. Poté můžete buď spustit kurz znovu, nebo si můžete jít nahoru na start další mise.


 
 
 
Pit Boss úspěšném / Trophy

Nejlepší způsob, jak dostat Pit Boss trofej/dosažení výprask na tento výcvikové mise v rámci 30 sekund, je použití 2 pistolí. Pistole vám zabrání střílet příliš mnoho a snižuje vaši přesnost. Oni také vám umožní pracovat rychleji a rychleji přepínat zbraně. Musíte být velmi přesné (směrem nahoru o 90% -1 střela na osobu), za účelem získání -5sekunda bonus na váš celkový čas. Také, samozřejmě, být jisti, že zasáhne všechny nepřátele (včetně 2 na střeše ve 3. skupině), a ne zabíjet žádné civilisty. Také si pamatuji, můžete hit 2 cíle se jedna kulka, která by mohla také ušetřit nějaký čas. Takže cílem je udělat všechno, a dostat se do cíle za méně než 30 sekund. Hodně štěstí!

 
 
 

Týmový hráč

 • 2 Intel položky
 • Vojín. Joesph Allen

Pokročit na kopec hlíny. Zde uvidíte nepřátele na větší vzdálenosti, přes řeku. Použijte svůj granátomet, aby je ven. Pamatujte si, že granáty oblouk, takže je budete chtít použít tento čas vpravit se do palby granátometem. V tomto rozmezí, budou granát hitem skoro na dně cílení kabelky. Pick-up truck pak bude řídit na most, a spoustu nepřátel se dostat ven z ní. Použijte své zbraně, aby je ven.

 

Jakmile most-vrstva je hotovo, sáhnout jen trochu, pak jděte do horní části mostu. Hop do jednoho z humvee. Budete muž M134 Minigun. Stejně jako v reálném životě, a na rozdíl od většiny her, bude tato zbraň oheň, jakmile stisknete spoušť. Není potřeba ukončit. Váš řidič pak vás přes město. V tuto chvíli nemáte oprávnění ke střelbě.

Nakonec se budete řídit přímo do léčky. Nepřítel je na střechách sestřelil na vás. Zahájit palbu. Máte neomezenou munici a zbraň nikdy přehřívá, takže šíření kulky kolem liberálně. Protože to může být těžké pochopit, možná budete chtít střílet na každé střeše balkon a uvidíte.

Po minutu nebo dvě si Humvee se zastaví. Budete zraněn. V ulici je příliš nebezpečné zůstat palců Vstaň a jdi do dveří na pravé straně. Jakmile v budově, měli byste být na pozoru před vdovy. Můžete si vedle jedné a ohně z něj, ale ne stát u nich příliš dlouho, nebo kluci venku vás budou střílet. Hlava ke schodům. Natočte někdo, že jde po schodech dolů, jak jste přístup. Když je to možné, hodit granát flashbang nahoru po schodech do druhého patra, pak se tam nahoru a jasné oblasti. Dávejte si pozor na gaunery ve druhé místnosti, a dívat se z oken po pravé straně, jak je více lidí mimo střelby na vás.

Poté, co ve druhém patře je jasné, budete muset jít ven a postupujte podle vašich squadmates do školy vedle. Uvnitř škola zadáte chodby. Nepřátelé přijde na vás ze schodů před vámi. K dispozici je také prostor pro vaše právo s některými padouchy tam. Budete chtít jasné, že se před vámi pohybovat kolem ní. Vaše cesta po schodech nahoru a jasné z druhého patra. Exit budovy a udělat to po svém ulicí.

Silnice bude odbočit vpravo, a budete muset čekat další skupina nepřátel. Vezměte je ven, pak tlačit dopředu na shromaždiště. Dávejte pozor, abyste střílet přátelských obsazení rallypoint obvodu. To bude dokončit misi. Pokud hrajete na Xbox 360 nebo PS3 dostanete "Danger Zavřít" úspěch / trofej.

Cliffhanger

 
 • Intel 3 položky
 • Sgt. Gary "Roach" Sanderson

Postupujte MacTavish. Budete muset projít po úzké římse. Pak budete muset vylézt na ledové stěně. Použijte levou a pravou spouští pracovat vaše cepíny. MacTavish sledovat, jak se skáče přes mezeru. Pokračujte do skály, až se dostanete na vrchol a vybavit svou zbraň. Budete také vidět vaše srdce senzoru. To ukazuje polohu nepřátel. Za prvním rohem uvidíte skupina dvou nepřátel. MacTavish, když vám řekne, střílet jeden na levé straně. Vpřed a budete muset udělat to samé znovu na další skupiny stráží.

MacTavish pak zabírají odšpičkování pozici. Musíte se přesunout k další značky sám. Vánice zabrání stráže ze setkání s Vámi tak dlouho, dokud nedostanete příliš blízko. Posunu směrem značku a zabít všechny stráže narazíte. Značka je v přední části drobné stavby. Uvnitř jsou dva strážci. Uzavřít tak, pak hlava pro další značku.

Podél cesty kamion mohl ukázat. Pokud k tomu dojde snaží zůstat mimo oblast. Pokud se vojáci na náklaďák vidím budete muset vzít v krátké přestřelce. Hlavou směrem fueling stanice. Když se dostanete tam připevnit bombu na palivové nádrži. Odtud jděte na další značku. Pokud se vám hlava přímo tam se setkáte s velkou skupinu nepřátel na dráze. Budete také narazit na obrněný transportér s tepelným pohled. Místo toho, aby rovně tam, hlavu daleko na pravé straně. Běh na dráze, pak se pohybují směrem k značku.

Váš cíl je v zadní části skladiště, kde se setkáte s MacTavish. Vstup do budovy a MacTavish vezme z první stráž uvidíte. Hlavou nahoře (nejsou nepřátelé tam) a uchopit modul ACS. Jděte ven a uvidíte MacTavish byli zajati. Když vám řekne, jít na plán B, odpálit výbušniny. Střílet nepřátele, které uvidíte potom pohybovat po schodech dolů a spojit se s MacTavish.

Když se to říká, postupujte MacTavish venku a na dráze. Pak bude muset bojovat bitvu běží přes ranvej. Místo toho, krčící se budete chtít stát, takže se můžete pohybovat rychleji. Je to také v pořádku střílet od boku v této sekci. Kromě nohou-mobilní telefony, budete muset vzít z nějaké pohyblivé snow-mobilů. Pokračujte, dokud se nedostanete do kopce. Hlavou dolů, a dostat se za jednu z chatrčí zde. Otočte se a podívejte se na kopci jste právě přišli. Několik nepřátelé budou tam nahoře, tak střílet. Poté budete napadeni několika saně. Zastřelit řidiče. Pokud máte dvě saně se MacTavish bude na jedné hop, hop a měli byste na straně druhé.

Zbytek této úrovni je závod svého druhu. Budete muset řídit od značky na značku co nejrychleji. Můžete střílet z pistole, pokud byly nějaké nepřátele před vámi. Klíčem k úspěchu je jen udržet v pohybu tak rychle, jak je to možné. Budete muset vyhnout vrtulníky, nohy mobilní telefony a další saně. Na dně velkého kopce uvidíte obrovský rozdíl. Přeskočit rovnou na to a budete skákat přes něj. Na druhé straně dosáhnete svého LZ. Dokončení této mise se dostanete "Cold Shoulder" úspěch / trofej.


 
 
 
Ghost Dosažení / Trophy Průvodce

Tato příručka je pro ty, kteří se chtějí dostat Ghost dosažení / trofej nebo jinými slovy, č. zabíjí, č. upozornění. Jak asi víte, po dělit s MacTavish, máte sólo. Nyní někteří z vás mohou mít strach, "Ne Kills" část. Je to jednoduché, li stráž dostane příliš blízko, bude MacTavish se o něj starat. Také pokud se necítíte příliš bezpečné, podřepu chůze všude. Nebojte se procházet místy, ale některé oblasti, budete muset spustit.

Nyní po dělit s MacTavish, pokročit směrem k malé věži před vámi, pozor na stráž, která bude hlídkují na extrémní pravici. Plížit se po červené traktoru a pak držet na levé straně věže. Jakmile budete na levé straně věže začátku čísla vlevo pomalu, a pokud byste je zkontrolovat tepelný pohled budete mít dva podpisy teplo. Jedna bude velmi blízko k levé straně a další vpravo od vás. Don't worry about chlápek na právo, protože bude chodit do malé budovy brzy. Plazit se pomalu k stráže vlevo, a když jste ho ujistit, že to není uprostřed silnice. Jestli je, počkejte chvíli, dokud se pohybuje v blízkosti okraje a procházet se pomalu k němu. MacTavish se o něj starat.

Nyní se poklonil-chodili na značku, a držet podél stěn. Na levé straně byste měli vidět malé dřevěné platformě s džípem zaparkované vedle něj. Současně byste měli slyšet MacTavish ti o nabourávání do nepřítele comm. Rychle běžet k okraji nástupiště, jděte sklony, a procházet pod. Plazit se na jih od plošiny (na pravé straně). MacTavish by vám měl sdělit kamionu je už na cestě. Počkejte na džíp kolem. Máte-li umístěna poslední kluci zabili jste správně, měla by být všechno hladce. Pokud ne, bude MacTavish řekne, že "jste byla spatřena" a po chvíli se vám řekne, že oni jen našli tělo. Bohužel je to stále zřejmě počítá jako varování.

Po kamion projíždí, přikrčení-chodit ke straně budovy na jihovýchod od vás. Jakmile budete uprostřed silnice, podívejte se doleva a uvidíte stráže chůze na sever. Staré dobré mýdlo se o něj starat. Změnili směr na nedávno zabil strážce a jděte sklony, by měl být jiný kryt na západ. Opět se bude MacTavish ho ven. Nyní se vydejte na sever a dáte se vpravo, kolem budovy, pokračujte, dokud nenarazíte zdi pak odbočte vpravo a jeďte na jih. Měli byste vidět přibližně čtyři stráže chůze od vás. Pomalu se poklonil-chodit na levou a jakmile jste si jisti, že nemohou vidět, běží na východ podél budovy a rostlin C4.

Ne zabije, žádné varování, Působivé.

 
 
 

Rusky

 • No Intel položky
 • Pvt. Joesph Allen

Poznámka: Někteří hráči mohou najít tuto úroveň problematický. Můžete přeskočit tuto úroveň kdykoli v pauze menu. Neexistují žádné úspěchy ani trofeje se dostat na této úrovni, a neexistují žádné zpravodajské aktovek najít. V první části, bude Markov a jeho muži masakru civilistů je letiště. Nemusíte se tady někdo střílet, můžete si nechat Makarov a jeho muži si střelbu. Jediné, co musíte udělat, je za nimi.

Když ukončíte terminál Ruská policie bude reagovat. Některé z nich jsou ozbrojeni kulička-štíty důkaz nepokojů. Musíte používat granátomet, aby z nich (sekundární zbraň je M4 s granátometem). Zůstaňte s muži Makarav a pokročit s nimi.

Takedown

 
 • 4 Intel položky
 • Sgt. Gary "Roach" Sanderson

Začátku této úrovně budete na sedadle spolujezdce v automobilu. Když podezřelý začne střílet na vás, kachnu. Použijte tlačítko přikrčení (B na Xbox 360, kruh o PlayStation 3), nebo dostanete výstřel a zemřít. Sledovat podezřelého do uličky. Budete mít zbraň (AČR s granátometem) a brokovnice (M1014). Vybavit svou pušku a když vidíte podezřelý, zastřelit ho do nohy.

Další, následovat váš tým uličkou. Půjdeš do otevřeného prostoru plněné chatrče (tzv. Favela, portugalské slovo pro chudinských čtvrtí). Poté budete napadeni velkým počtem nepřátel. I když pobyt na vysoké je dobré vantage bod budete venku. Buď stanovit dostávat vyhnout hitu, nebo skočit dolů se zbytkem vašeho týmu. První část tohoto boje je obranný. Držte pozici a vzít tak, jak mnoho nepřátel, jak můžete. Pozor na nepřátelské granáty. Když se zbytek týmu se pohybuje nahoru, za nimi. Nezapomeňte přepnout do brokovnice před zadáním stavby nebo kdykoliv můžete očekávat boj zblízka.

Probojovat na jihozápadním rohu této oblasti. Budete výstup přes špínu uličkou. Na pravé straně je jako řetěz-plotem, se psem za ním. I když tento pes nemůže ublížit, tam bude další psy, kteří zaútočí na vás. Zastřelit každého psa vidíte před tím, než může dostat blízko k vám.

Vpředu najdete dům uprostřed ulice. Je zamořený milice, takže se nemusíte poplatek za to. Nastavte poblíž kontejnery a uzavřít nepřátele, jak přijdou k tobě. Jakmile budete mít prostor vyklidili, vedoucí až k jihu se obrátil k severu. Nechcete opustit kteroukoli nepřátel za vámi. Odtud ven, budete se jde do kopce. Pokud se dostanete dezorientovaný, začněte čísla do kopce.

 

V této uličce vedle budete mít na pozoru před nepřáteli nad vámi, na střechách a druhý příběh oken. Vedoucí po schodech, na konci uličky, a zase zpět kolem na jihozápad. Dávejte pozor na víc lidí na střechách, některé s RPG. Před vámi je žebřík, kde můžete vlézt do jednoho z domů nad vámi, ale uvědomte si, že existuje spousta nepřátel dovnitř. Hoď granátem v první, a mít své brokovnice připraveni jednat s blízko-v boji.

Na konci této uličky uvidíte Rojas lezení do budovy před vámi, se snaží dostat pryč. Nesnažte se ho zastřelit jen proto, že ještě budete muset vypořádat s nepřáteli na střechách k východu. Některé z nich jsou ozbrojeni RPG. Budete muset bojovat svou cestu do kopce. V budově vlevo je žebřík na střechu, ale nejdou tam, protože vám objeví v ve středu toho, co činí před popravčí četu. Místo toho se po schodech na východní straně budovy. Na střeše je několik zídek lze použít jako krytí. Odtud hlavou k východu, podél střechy. Pokračovat v boji svou cestu do kopce až Mýdlo zachycuje Rojas. To bude konec této části mise a vám Tag'em a bag'em úspěšném / Trophy.

Wolverines!

 • 4 Intel položky
 • Pvt. James Ramirez
 • Název této mise je odkaz na film 1984 Red Dawn.

Když se vaše postava dostane z Humvee, uvidíte ruské APC (tzv. BDR) před sebou. Přejít na pravé straně ulice a dostat za domem. Poté, co na zahradě po celý zbytek svého týmu po zahradách předměstských domů rostou. Přes ulici, a nestřílejte na BDR. Sledovat svůj tým na ulici a do kopce. Na vrcholu BDR uvidí vás. Projekční kouř, pak běh kolem BDR do uličky. Zde se setká skupina ruských vojáků. Jsou oblečeni v tmavě zelené uniformy a obvykle provádějí batohy. Gun je dolů, pak čekat na zbytek týmu, aby se do vás. Více nepřátelských vojáků bude dál uličkou. Mají sklon k pobytu za krytí a házet granáty, takže používat granáty proti nim. Možná budete chtít obchodovat se svou pistolí pro jeden z zbraní klesla o nepřítele zde. Alej východy do parkovišti čerpací stanice. Dávejte pozor na explodující automobily a nepřátelé uvnitř čerpací stanici na levé straně. Uvnitř čerpací stanice na pokladně počítadlo inteligence laptop.

 

Zatímco uvnitř čerpací stanice chvíli trvat, než se podívat na oblasti. Přes ulici je několik staveb: banka, restaurace s názvem Nate, a rychlého občerstvení Burger místo zvané World a rychlým občerstvením Taco místo. V přední části je banka havaroval vrtulník. Vaše cesta přes ulici do restaurace Nateova. Existuje velká skupina nepřátel uvnitř banky. Existuje Inteligence laptop uvnitř banky, které můžete získat. Ale ne courat uvnitř banky, protože si nemůže vzít všechny nepřátele tam, prostě nezastavují. Hlava na místo havárie a schovat se za hořící vrak.

Zde obdržíte nové rozkazy: jít do restaurace Nate a podívejte se na hlídku zbraň na střeše. Tam je žebřík v kuchyni, a mimo jiné v zadní části budovy. Na střeše přejít na druhou stranu, aby stráž zbraň. Vypadá to jako multi-barreled kulomet na stativ. Vyzvednu a přesuňte ji na jihozápadním rohu střechy. Jakmile nastavit tuto zbraň automaticky požáru na nepřátele to vidět. Tam je také munici bedna na střeše, pokud potřebujete další munici. Nyní bude několik desítek mobilních telefonů nohu útok z jihu. Začnou od silnice na druhé straně taco restaurace a přejít přes parkoviště. Pokud se některé z nich dostat kolem vás půjdou do zadní části budovy a šplhat po žebříku na střechu. Po této vlně lze očekávat další nepřátelé budou com ze severu. Pohybovat hlídka zbraň na druhé straně budovy.

 

Vaším dalším cílem je zajistit kontrolu Predator plošinu z jídelně přes ulici k jihozápadu. Několik nepřátelských obrněných vozidel bude hlídkovat v ulici, takže si to přes ulici, v centru oblasti. Místo toho hlava pro severní nebo jižní straně areálu a kříž tam. Existují dva způsoby, jak v jídelně: přední dveře na západní straně budovy a oken na jižní straně. Host je plná nepřátelských pěšáků, takže budete chtít lobovat za pár granátů a mají boji zblízka zbraň. Vyjměte vnitřní nepřátele, pak přejděte na notebook na pult. Dejte si pozor na vojáky, které si účtují se na vás z jihu, jakmile se dostanete u pultu.

Jakmile oblasti již není v přímém ohrožení, použijte kontrolní rig. Uvidíte černobílý obraz prostoru shora. Nepřátelé červené čtverce kolem nich. Podívejte se na nepřátelské obrněné vozidlo na silnici v centru oblasti. Spoušť a Predator vystřelí raketu. Můžete řídit tuto střela z pohledu první osoby, jak to letí. Směřovat je k nepříteli obrněné vozidlo.

Nyní vaše cesta zpět přes ulici do restaurace Nateova. Než odejdete, můžete vyzvednout střela Stinger tady v restauraci. Cestou letecký úder bude uzavírat Nateova. Budete muset zajistit nedaleké restaurace Burger města na jihu, takže váš tým může použít jako základ operací. Házení granátů v okny je dobrý způsob, jak vyčistit budovy. Jakmile budete mít budovu jasné, až na střechu. Zde si můžete pokrýt svůj tým při přechodu z jedné restaurace do druhé. Dávejte si pozor na nepřátele z taco restaurace a od západu.

Jakmile se dostanou do města Burger další vlna nepřátel zaútočí. Musíte použít Predator je porazit. Najít místě za kryt a použijte predátor. Uvidíte velkou skupinu červené čtverce, zaměřit se na středu skupiny, aby se co nejvíce nepřátel, jak je to možné. Budete mít možnost ohně několik výstřelů. Pokaždé, když cíl pro největší skupinu nepřátel můžete vidět.

Po několika výstřely Predator bude zničena. Pak budete muset bránit Burger Město od vlny útočníků z restaurace Nateova. Jakmile jsou řešeny budete muset vzít si pár nepřátelských vrtulníků. Pokud jste zvedl střela Stinger z bufetu, použijte ji nyní. Jestliže nemáte, budete muset přejet do restaurace, aby si to. Jakmile máte Stinger, cíl je na vrtulník a počkejte, až uslyšíte pípnutí, obrátit se na solidní tón. Fire rakety a to bude automaticky domů na vrtulníku. Nyní budete muset hlavu do Nate pro další střely. Střely jsou na střeše.

Nyní budete potřebovat hlavou k jihu oblasti. Konvoj bude mít dorazil. Nejbezpečnější způsob je jít do zadní části Nate a chodit po trávě vedle zdi. Vedoucí pro otevřenou horní Hummvee a budete dokončit misi.

Dokončení této mise dostanete Royale s úspěchem sýr / trofej.

Hornet hnízdem

 • 4 Intel položky
 • Sgt. Gary "Roach" Sanderson

Sledovat svůj tým do cesty. Vyjměte nepřátelé, které vidíte kolem červené cihlové budovy. Jakmile jsou dolů budete napadeni z budovy před vámi. Vám začít s UMP sub-kulomet a pistole, takže si budete chtít vyzvednout delší dosah zbraně. Na jižní straně této budovy můžete nalézt Dargonov odstřelovací pušky opřené o plot dřeva. Když většina nepřátelé jsou mrtví, budete napadeni technické, pickup s kulomet namontovaný na zadní straně. Shoot střelec, pak řidiče.

Sledovat svůj tým v cestě. Budete se muset probojovat přes těžké resistance.The silnici se skloněnou hlavou a vést k otevřenému prostoru. Vyjměte nepřátelé najdete zde a posun vpřed. Možná budete chtít vyměnit svůj odstřelovací pušky pro útočné pušky, protože většina ze zbytku budou boje zblízka. Mýdlo postupujte po schodech nahoru do další uličky. Dejte si pozor na oheň z budovy před vámi, a od uličky a ulice na pravé straně. Nejlepší způsob, jak jít, je jasné, z budovy před vámi, pak zadejte je tam, kde budete mít dobrý výhled na ulici. Probojovat do této ulice. Na vrcholu kopce se odbočit doleva na ulici. Se setkáte s velkou skupinu nepřátel tady, tak najít dobrý kryt a vyndat, jak přijdou k tobě. Jako obvykle, dávejte si pozor na explodující automobily.

Další v této oblasti, bojoval podél stěny nad kaňonem, pozor na nepřátele na druhé podlaží budov, zejména v budově na levé straně. Na konci této oblasti ulice odbočuje doleva a budete vstoupit na trh. Po zadání trh boje bude to velmi těsné, takže mít vhodnou zbraň. Oblast je také plná kuřat, kteří se pohybují kolem ruky, aby je těžké vidět nepřítele pohybu. Máte-li chuť, můžete si plukovník Sanderson dosažení / trofej sem zabil sedm kuřat, za deset sekund nebo méně. Ujistěte se, že se nepohybují v minulosti žádné nepřátele, vyklidit všechny plochy před vámi dál.

Past na trhu uvidíte Nikolaj je Pave Low vrtulníky létají nad hlavou. Sledovat svůj tým pomocí budov. Se setkáte s ohledem odpor, když se dostanete do dalšího otevřeného prostoru. Další na řadě vám bude probíhat po dobu některé střechy směrem k vrtulníku. Tam bude ještě jeden skok na vrtulník, ale nebudete to.

V této další části budete ozbrojeni. Sprint tak rychle, jak můžete prostřednictvím budov. Existuje jen jeden způsob, jak jít, tak prostě dál. Když se dostanete zpět na střechách budete informováni, že máte jen 30 sekund na to, aby vrtulník. Na druhé straně střechy budete muset odbočit vlevo a po pěšině. Najdete šikmé střechy a můžete sklouznout, že do budovy. Projít budovu a skočit do vrtulníku.

Exodus

 • Intel 3 položky
 • Pvt. James Ramirez

Na začátku této mise budete mít za sebou útočník APC s názvem Honey Badger. Je vyzbrojena těžkým kulomet. Následujte ho dolů na ulici. Musíte vzít jakoukoli nohu mobily vidíte proto, že by mohl být vyzbrojen RPG, které mohou uzavřít Striker. Když vidíte skupiny nepřátel se můžete zaměřit je s laserem a útočník vezme ven s jeho kulomet. Zůstat pod jednou střechou, a uzavřít nepřátele vidíte určením je s laserem.

Vpředu u žlutého domu je munice bedny, kde si můžete naplnit své munice.

Posunout dolů na ulici. Na křižovatce bude bytového komplexu na levé straně. Existují silné nepřátelské síly v této oblasti. Opět použijte Striker uzavřít nepřátele zde. Můžete také použít laser, aby se nepřítel dopravní vrtulníky, které dorazí dodat víc nepřátelských vojáků.

 

Jakmile je plocha bytu je jasné, vraťte se na silnici a jeďte do kopce. Tam je stráž zbraň po silnici, a klade se velký objem ohně. Použití laseru, aby to na dlouhý dosah. Poté můžete přesunout dopředu po pravé straně ulice. Vpředu, na vrcholu kopce je zabezpečení stanice. Vyklidit tuto budovu, pak se odtamtud použití laseru k označení budovy před vámi (ten spojené s obloukem přes silnici), který má velkou přítomnost nepřítele.

Hlavou dolů na silnici a přes krytý most. Najít nějaký kryt na druhé straně mostu. Opět se setkáte silným nepřátelské síly v okolí těchto domů. Najít nějaké solidní pokrytí a využití laseru malovat cíle Striker. Probojovat na konec ulice. Vstup do domu vpravo.

Můžete buď vyplývá z tohoto domu, nebo vstoupit přes garáž vlevo a výstupu skrze boční dveře na spodním patře na severní straně domu.

Venku z domu, měli byste používat laserové zavolat dělostřeleckou na anti-zbraně letadel vidíte střílet. Jakmile jsou zničeny můžete plout přes golfové hřiště a přes jiný krytý most. Na druhé straně najdete zřítilo letadlo. Projděte si letadlo a do domu. Existuje několik nepřátelských vojáků tam, takže buďte opatrní. Uvnitř úkrytu vyzvednout kufr vedle těla. To bude dokončit misi.

Pouze Easy Day ... Včera byl

 
 • Intel 3 položky
 • Sgt. Gary "Roach" Sanderson.
 • "Jen Easy Day ... Včera byl "Říká se od US Navy SEAL školní vzdělávání.

Po přístup v mini-sub, budete muset vzít z stráž u vody. Jakmile se to pohybovat se po schodech nahoru. Na vrcholu jsou některé stráže. Jste vyzbrojeni dvě zbraně, potlačil M4 a AČR s tepelným pohled. Použijte M4 uzavřít stráže.

Budete muset provést porušení. Go to buď dveře a místo výbušné tam. Při porušení poplatek zhasne budete automaticky vstoupí do místnosti. Všechno bude ve zpomaleném filmu, takže se můžete rozhodnout, které lidé v místnosti, jsou nepřátelé, a které jsou rukojmí. Budete muset zabít rukojmí odběrateli, než budou moci střílet rukojmí.

Jakmile bude tato místnost je jasný posun nahoru po schodech. Hlavu ven a postupujte mýdla. Tam je další místnost rukojmích, které vyžadují další porušení. Když do místnosti je jasné rostlin C4 výbušniny na ukazatel vedle těla. Opustit pokoj a následná Mýdlo k úkrytu. Když vám řekne, úder výbušniny, pak se zastřelit někdo jiný, který je stále na vás střílet. Pokročit se svým týmem. Budou hlavu nějaké schody, kde se setkáte s některými silný odpor. Dávejte si pozor na nepřátele, které přicházejí na vás z vnitřku těžní věž na pravé straně. Budete také muset schovat se před nepřítelem vrtulníku, který pochází od čas od času. Můžete si vzít s několika raketami, které jsou uvnitř ropné plošině. Můžete použít buď Stinger či AT-4 rakety.

Jakmile helikoptéra je Mýdlo nahoru dolů po schodech. Horní budete na horní plošinu. Nepřítel objeví kouř, takže nemůžete vidět. Budou se používat tepelné památky vidět přes něj, takže budou moci vidět a zastřelit. Budete muset zůstat pozadu pokrytí, i když nevidíte nepřítele. Můžete si vzít ven skrz kouř, pokud máte zbraň s tepelným pohled. Jste začali tuto misi AČR s tepelným pohled, takže můžete stále mít. Pokud jste se obchoduje existuje spousta zbraní s optikou, kterou se tepelné tady.

Odstartovat v obraně režimu, protože nepřítel bude účtovat na vás agresivně. Dávejte si pozor na nepřátele, kteří se snaží bok vás. Budete také chtít uzavřít odstřelovače v prvním patře budovy před vámi. Máte-li prostor většinou schválila, pohyb vpřed přes kouř do budovy. Zde budete muset udělat další porušení. Ujistěte se, že máte non-tepelné pohled zbraň vybavená (tepelné památky je těžké říct, rukojmí z nepřátel). Jakmile budete mít tuto místnost jasné, opustit a jít ven, aby se podložky přistání vrtulníku. Když se dostanete na vrtulníku skončí mise.

Gulag

 
 • 4 Intel položky
 • Sgt. Gary "Roach" Sanderson

Jak si vrtulník přiblíží k zámku uvidíte několik věží. Na každém z těchto věží jsou nepřátelé s RPG a anti-rakety letadel. Použijte svou odstřelovací pušku, aby se co nejvíce z těchto nepřátel, jak můžete.

Vrtulník pak zemi. Pokročit se svým týmem a uzavřít stráže na horní stěně. Když se zbytek týmu se schovávají za vzhled vozidla SAM na jihu, kde uvidíte skupinu nepřátel na zemi. Vyndat buď si M14 nebo si M4. Sledovat svůj tým do vězení.

Když zadáte vězení, budete nejprve najít velínu. Odtud hlavou dolů po schodech. Budete muset bojovat kolem kola chodbě. Sledovat svůj tým do zbrojnice. Zde najdete všechny druhy zbraní. Opravdu nebudete potřebovat vaši odstřelovací puška M14 už proto, že zbytek této mise je boj bude v těsné nebo střední vzdálenosti. Seberte zbraně nebo zbraně, co se vám líbí. Když začnete dostat hodně požáru přijde na tebe, vyzvednout jeden z štíty. Použijte jej chránit vás, jak budete postupovat Mýdlo zpět ven z kruhu. Pokročit se svým týmem. Na první buňku na pravé straně má Intel Laptop.

Pokračovat v boji, si cestu vpřed, až se dostanete ke stanici slaňování. Hlavou dolů a ve spodní části a vstupte do dveří. Budete se muset obrátit na své brýle pro noční vidění. Další boj je matoucí, protože vše je těžké vidět. Brokovnice je dobrá volba pro tento boj. Na konci chodby můžete vypnout vaše brýle.

Minulosti další hale se setkáte s úzkou chodbou se spoustou trubek. Buďte opatrní, protože vždy, když dostane jeden z těchto trubek shot bude střílet páry na vás. Lob granát, a potom spustit minulosti potrubí uzavřít a někdo na druhé straně.

Před sebou budete muset prorazit zeď s porušení poplatek. To místo se uvnitř staré sprchou. Dávejte pozor na nepřítele nad vámi na obou stranách. Vyjměte tyto nepřátele, potom se zabývat těmi, v přízemí před vámi.

Budete také muset vypořádat se skupinou nepřátel se štíty. Můžete buď použít proti nim granátomet, granáty, nebo se můžete schovat za roh, a chtějí pro ně kolem vás a střílet je jako oni jet. Probojovat až na druhou stranu se sprchou. Tam najdete díru v podlaze. Skočit dolů do stok. Vpřed k porušení umístění. Porušení, ale nestřílejte někdo na druhé straně.

Pak budete muset spustit z Gulagu. Sprint na chodbu, po svém týmu. Když se dostanete do místnosti s bombou ve středu, se bude vaše postava jít dolů. Váš tým bude kopat vás. Háček do lana a budete dokončit misi. Tím se vám "mýdlo na laně" úspěch / trofej.

Z vlastní vůle

 • 2 Intel položky
 • Pvt. James Ramirez

Najdete zde všechny druhy zbraní v základu, kde začnete. Pohybovat pomocí základny a hlavu ven. Pohybovat pomocí příkopů a jeďte na Department of Commerce budovy. Vyjměte všechny nepřátele vidíte. Vpřed a hlavou do budovy. Buďte opatrní, pokud zadáte, že je velká skupina nepřátel dovnitř. Některé z nich jsou ve druhém patře. Přestože Sargent Foley vám řekne, tlačit dopředu, aby to pomalu. Nedělejte si starosti s municí, protože tam je munice bedně v první místnosti.

Poté, co oblast je jasný krok vpřed. Dostanete do nádvoří, a tam budou nějaké nepřátele na druhé straně. Vezměte je ven a vpřed. Vedoucí do první set schodů. Skončíte nad první místnosti, které jste zadali. Dávejte si pozor na nepřátele na pravé straně v této místnosti. Dál a dostanete se do další podlaze pěší nějaké trosky. Tam je nepřátelskou palbou tým zde. Vedoucí po schodech do pátého patra. Tato sekce je nějaký další těžké jedné místnosti do boje.

 

Přijdete do místnosti, na rohu budovy. Je plný střely Javelin Pokud máte nějaké miny umístit v chodbě. Budete muset bránit této místnosti za chvíli. Pro tuto chvíli podívat po odstřelovací pušku M82. Hop na ni, a uzavřít nepřátele vidíte. Většina z nich je plnění rakety a budou je používat proti přátelský nádrží, pokud si nebudeme brát je jako první. Pak bude nutné, aby bránily tento prostor od nepřátel, kteří se snaží vstoupit do dveří. Zkuste házení ručních granátů do haly a vyzvednout útočník brokovnice od podlahy, pokud nemáte dobré zavřít do zbraně. Dále musíte vyzvednout raketa raketomet Javelin a uzavřít nepřátelské tanky a vrtulníky, vidíte venku. Pamatujte, že tyto rakety jsou s průvodcem, ale musíte se zámkem do cíle jako první.

Jakmile EVAC místě již není pod tlakem, budete mít 90 sekund se dostat na střechu. Snažte se, aby se zapojily všechny nepřátele, pokud je to nutné. Jakmile se dostaneme na střechu hop na vrtulníku. Použijte pistoli dveře uzavřít všechny nepřátele vidíte. Poletíte během druhé světové války, pomník, který je používán jako ruské dodavatelské základny. Nejprve uzavřít noha-mobilů vyzbrojené raketami na dvě věže. Pak vyhodit do povětří paliva nákladních automobilů, pak zastřelit něco jiného, že se pohybuje. Poletíte kolem budovy ministerstva spravedlnosti, a tam jsou SAM raketomety na horní patro a střechu. Brát tak, jak jich co nejvíc dostane před vrtulník sestřelili.

Jakmile se vrtulník zřítil Vám budou předány zbraně s jedním zásobníkem. Použití jediné rány nebo ve velmi krátké záblesky uzavřít co nejvíce nepřátelských vojáků, jak můžete. Obrazovka bude slábnout na bílou a mise skončí.

Pohotovostní

 • Intel 3 položky
 • Sgt. Gary "Roach" Sanderson

Budete odstartovat ve sněhu s kapitánem Price. Budete ozbrojeni umlčel M14 a umlčel pistoli. Následná Kapitán Cena do zamrzlé řece. Uvidíte stráž se psem, ale zatím neútočí. Tajnost je důležité, aby toto poslání, a nechcete prozradit svou pozici ještě. Kolona vozidel se objeví na silnici. Dostaňte se do křoví a přikrčení nebo jít náchylný, aby nebyl vidět. Poté, co kolona prošla uzavřít jeden z dvojice stráží. Cena bude mimo jiné jeden. Vpředu u mostu je další stráž, tentokrát se psem. Zabijte ho a psa, a cena bude mít mimo jiné stráže. Přes most a pohybovat se na silnici. Obrněné vozidlo přijde přes kopec. Dostat na pravé straně silnice a běžet do lesa. Vozidlo se dělo bude sestřelit se stanoví některé stromy, snažte se jim vyhnout, protože pád.

Vpředu se setkáte s hlídkou nohy. Skrýt v křoví nebo za kameny. Krčení nebo ležet na zemi bude to těžší, že tě vidím. Jakmile se prošli po Cena lesem. Jak jste si projít potrubí uvidíte psa hlídku. Můžete buď přijmout, nebo jít ven kolem nich na pravou stranu. Jedeme kolem doprava je jednodušší.

Pokračovat i po Cena a se setkáte s velkou nohu hlídku. Vyjměte dva vpravo, a cena bude uzavřít kryt a jeho psa vlevo. Další hlídka se pohybuje v kruhu. Jediné, co musíte udělat, je následovat za nimi (na dálku) a můžete pokračovat bez boje. Následná Cena do stezky a na vrchol kopce. Cena se vás zeptá na převzetí kontroly nad drone Predator. Otevřete ovládací zařízení a uvidíte hukot dostat sestřelen.

Hlavou dolů z kopce. V dolní části najdete skrýš zbraní. Nepřátelské síly zapojí vás. Opětovat palbu, ale dávejte pozor, aby oheň na druhou polovinu svého týmu, který bude na pravé straně. Vpřed a budete se muset probojovat přes zasněžovány v obci. Budete mít dobrý-velký tým, který pomůže, takže se nemusíte být bezohledné a dostanete přes to fajn.

Během příštích malý hřeben uvidíte váš cíl, ponorku. Vytáhněte si Predator kontrolní zařízení a uzavřít pohybující džípu, nebo jakýkoli jiný nepřítel můžete hit. Pokročit se svým týmem a schovat se za nějakou přepravní bedny. Nechte svůj tým hájit vaší žalovat ovládání soupravy uzavřít nepřátele. Zatímco se čeká na rakety, aby se vrátil on-line, přesuňte se do vaší skupiny.

Pokračujte, až se dostanete k budově s číslem 33 namalované na boku. Vyšplhat až na vrchol této budovy. Cena půjde vstoupit do sub. Yo u budou muset pokrýt ho a brojí proti několika vlnách útoku nepřítele.

Tam jsou odstřelovací pušky, společně s RPG a několik dalších zbraní. Vaší hlavní zbraní by měly být vaše Predator řízení soupravy. Přinejmenším do predátor dostane sestřelil znovu. Když se to stane přepnout do zbraně a bránit střechu, dokud se dokončit misi.

Second Sun

 
 • No Intel položky
 • Pvt. James Ramirez

Tato mise začíná v sestřelení vrtulníku, kde "z vlastní vůle" cesta skončila. Defend vrtulník, jak nejlépe umíte se omezené množství munice máte.

Poté uvidíte pohled z kosmonautů na oběžné dráze. Zapněte fotoaparát, aby tam, kde můžete vidět střela příchozí.

Budete pak se vrátit k Pvt. Ramirez. Foley se bez vás z vrtulníku. Jděte za ním, když běží přes ulici. Hlavu do budovy, kde najdete několik granátů na pult. Které si všimnete si red dot očima nefunguje, protože EMP. Pro zbytek této úrovně budete chtít vybrat zbraně s železnou památky po ty s červenou tečkou památky. V rohu najdete poražený voják s M4 s železem památky, tak, aby pick up. Budete pak narazí závodník, který vám řekne, jít do Whiskey Hotel (Bílý dům).

Vstup do budovy a najdete náboje bedny, kde si můžete naplnit si munici. Když se jeden z členů vašeho týmu otevírá dveře v horním patře objevíte úl nepřátelských vojáků. Jsou v kanceláři, a nedostatek světla je těžké vidět. Pamatujte si, že můžete střílet a střílet přes sklo ven prosklenými stěnami. Probojovat přes úřady.

Když se dostanete mimo najdete několik mrtvých amerických vojáků, pak záloze nějaké nepřátelé snaží otevřít postižené APC. Pohybovat se po ulici a uvidíte skupinu vojáků. Tam je nějaká otázka, mimo svůj tým, pokud jsou přátelští, ale ukazuje se, že jsou nepřátelé, takže světlo je.

Zadejte další budovy a vedoucí do sklepa. Zde najdete bunkru. Zadejte ho a budete dokončit úroveň.

Whiskey Hotel

 
 • 2 Intel položky
 • Pvt. James Ramirez

Hlouběji do bunkru a najdete náboje bednu. Jen v minulosti, které vyjde na povrch. Budete se v přední části Bílého domu, která je obsazena nepřátelských vojáků. Držte se a udržet v pohybu na značku, vlevo od Bílého domu. Existuje velké množství ohně přichází na vás v této oblasti, tak rychle od pozice na které se vztahuje na které se vztahuje pozice. Don't bother snaží uzavřít střelci na Bílý dům, tak pečlivě zachovat pracovní cestu do značku.

Tam je havaroval vrtulník, který poskytuje dobré pokrytí, lepší pokrytí, než krátery v této oblasti. Zůstat pozadu za to kousek a zastřelit někdo můžete v západním křídle. K dispozici je také zničeno APC havaroval poblíž bojové stíhačky, která dělá dobré krytí. Práce si cestu podél ostnatého drátu, který slouží jako okraj této oblasti. Vstup do budovy před vámi a zadáte Oválné pracovny.

Máte-li poslouchat rádio, zde zjistíte, že Bílý dům má být bombardován, pokud někdo dokáže signál k útoku trysky osvětlením erupce na střeše. Samozřejmě si tu práci.

Probojovat přes tiskové místnosti, odtud přes kancelářských prostor za ním. Pokud půjdete ven pozor na nepřátele slaňování dolů straně budovy a nepřátel s RPG na střeše před vámi. Když se dostanete až na konec tohoto úřadu časovač začne. Budete mít jen dvě minuty se dostanete na střechu. Rush přes několik dalších místností. Granáty a flashbangs jsou dobré způsoby, jak rychle jasné místnosti. Vedoucí po schodech nahoru, pak se rampa z trosek. Když se dostanete na střechu dokončíte úroveň. Dostanete i "Whiskey Hotel" úspěch / trofej.

Loose Ends

 • Intel 3 položky
 • Sgt. Gary "Roach" Sanderson

Sledovat zbytek svého týmu po pěšině. Když se dostanete do trávy naplněné rokle setkáte minové pole. Ležel na zemi, aby se zabránilo dolů. Pak budete muset odrazit přepadení. Budete muset běžet kupředu do kouře, aby se zabránilo požáru motoru. Toto Vám připraví se s nepřítelem, který přispívá k matoucí, ale krátký boj. Na druhé straně kouře je silnice, a dva džípy spustí dolů na silnici. Člen vašeho týmu zapojí jim rakety.

Chvilku znovuzavedení a hlavu nahoru na silnici. Vyklidit přední pak porušení a vstoupit do domu. Jasné, v přízemí domu pak hlavu nahoru. Mají blízko-v zbraň zabývat se tři nebo čtyři lidi narazíte. Existuje jedna místnost k porušení, a jsou tam tři kluci dovnitř. Tam je také nafukovací panenka ve vaně.

Hlavou dolů do sklepa. Tam jsou schody v kuchyni. Tam jsou dvoje dveře porušení zde. Jeden vede ven, kde najdete dva nepřátelé. Další dva kluci a zbrojnice. Zde najdete munici bednu, a téměř všechny zbraně ve hře. Tam je také v Intel Laptop tady.

Hlavou nahoru a jděte do počítače v hlavní místnosti. Nyní budete muset bránit před domem několik vln nepřátel. Rostlin Claymore miny na trávníku před domem a příjezdovou cestu.

Možná budete chtít vybavit kulomet a útočné pušky nebo sub-kulomet. Většina bojů se bude na střední zblízka. Existuje tolik zbraní, v okolí domu, které se snadno vyzvednout novou zbraň, pokud budete potřebovat.

Budete mít pomoc při obhajobě domu, takže nejlepší místo si můžete bránit, je přední dveře. Pohybovat mezi dveřmi a schodištěm. Dávejte si pozor na nepřátele vracející se z kuchyně. Pokud se nepřítel dostane do domu začnou střílet do počítače. Pokud nechcete zastavit je, že se zastaví nahrávání a budete nepodaří misi.

Defend dům, dokud je čas jít. Pak budete muset rychle z kopce za domem. Granátomet je užitečné, tady, protože nebudete mít čas se zastavit a zaměřit na nepřítele, ale na dlouhé řadě nemáte moc šancí zasáhnout jim nic jiného. Nejdůležitější je být neustále v pohybu.

Jakmile se dostanete na poli budete mít nějaké škody a černé ven. Ghost bude mít k vrtulníku, a budete mít k pokrytí své útočiště s AK-47. Když se dostanete do vrtulníku úrovni bude konec. Uvidíte řezu scénu, která končí této úrovni a získat úspěch / trofej "pěšec."

Nepřítel mého nepřítele

 • 2 Intel položky
 • Kapitán "mýdlo" MacTavish

V této sekci vaším cílem je dostat se na shromaždiště. Bojů v letadle smetiště jsou dvě armády. Přestože jsou většinou zabývají navzájem budou vás útočit když tě vidím. Nejlepší obecné strategie je nechat je střílet na sebe a ten, kdo můžete útočit na tenké jejich počtu.

Existuje mnoho oblastí, kde tady nemůžete chodit do objektu, ale můžete procházet pod nimi.

Když začnete, ukončete letadlo na západ. To vás proti plotu, který se chová jako hranice této oblasti. Podél plotu je obecně dobré místo, protože se stačí dívat z poloviny tolik prostoru pro nepřátele. Přesunutí na jih podél tohoto plotu. Když vidíte, letadla nebo obrněných vozidel najít kryt a zůstaňte tam, dokud nezmizí.

Udělat si cestu na jih plotu. Odtud jděte na západ. Budete muset překonat přes kontejner se dostanete do další oblasti. V této oblasti opět pobyt na jih podél plotu a vedoucí na západ. Tentokrát si musí najít pozůstatky velké letadlo a projít se po trupu.

Skončíte hledí na jiné oblasti boje (položka 36 podle znamení ve středu). Použijte svou odstřelovací pušku řídnout nepřítele čísel před skokem dolů. Vlevo je zničené C-130 nákladní letadla. Použít jako krytí, pak přes silnici a jít do kopce. Než se dostanete na vrchol, vedoucí na severní straně prostoru a pohybovat podél plotu směrem na západ.

Na vrcholu kopce je několik nákladních kontejnerů. Jen kolem nich se setkáte s obrněné vozidlo. Pokud se u yo nemůže zůstat mimo jeho cestu, víte, že když máte pravdu, až vedle něj, bude to kulomet nebude moci zasáhnout vás. Past na obrněné vozidlo Captian Cena v džípu. Dříve, než se ve vás chtít vyměnit svůj odstřelovací pušky pro útočné pušky a kulomet. Hop v džípu a dělat vše pro obranu z nepřátelských vozidel.

Když se dostanete na dráze, budete muset převzít řízení. Steer džíp přímo do zadní části letadla pohybující se a skončí úrovni. Dostanete i "Out of the Frying Pan ..." úspěch / trofej.

Jako za starých časů

 
 • 4 Intel položky
 • Kapitán "mýdlo" MacTavish

Začnete s umlčel UMP a umlčel odstřelovací pušku. Na objednávku sluk Cena je první skupina stráží. Klouzat dolů z kopce a hlavou dolů na humvee. Na severovýchod, po silnici, je další skupina, musíte útočit. Jdou v tomto směru a můžete slanění dolů skalní stěně. Na dně jsou dvě tanga. Přiblížit a nůž stráže.

Vstup do jeskyně. Když si budete chtít obchodovat mimo váš sniper puška pro různé zbraně.

Cena sledovat a skrývat, zatímco hlídka ubíhá. Jeden strážný zůstane pozadu. Plížit se za ním a nožem ho. Cena následovat, až uvidíte dva nepřátelé se baterky. Vzal s umlčel zbraň. Jděte po schodech nahoru a sledujte Cena uzavřít další stráž. V této další místnosti, budete muset začít bojovat svou cestu skrze jeskyni. Cena se zastavte se potrubí, pak se bude pohybovat až do červené světlo. Blízko tomto světle je rošt na zdi a najdete několik ACRS zde.

Před námi je skupina tanga, které jsou snadno vidět, protože oni mají laserové památky na jejich zbraně. Existují dva způsoby, jak jít po této pasáže, a můžete použít jak na boku nepřítele. Když se začnou soustředit se na jeden průchod, použijte jiný.

Projít jeskyní k východu. Než vyrazíte ven podívat na levé straně a najdete inteligence notebooku.

Venku na catwak není téměř žádné pokrytí, takže budete muset vyzvednout vzpoury štít. Použijte jej k pohybu vpřed a cena se bude týkat vás. Uvnitř další jeskyni uvidíte nějaké nepřátele slanění se na vás, a některé další přijde na vás z levé. Existuje také několik nepřátel se štíty.

Další místnost má skupinu nepřátel blízko vás, a za nějakou kouřit dál tunelem. Tam je průchod můžete použít na bok je na pravé straně. Buďte zvláště opatrní nepřátelských granátů v této oblasti.

Další je porušením dveře. Před dveřmi je hromada zbraní, takže vyzvednout, co budete potřebovat. Uvnitř budete mít jen pár nepřátel, ale jeden z nich se bude účtovat na vás. Brokovnice je dobrá volba.

Pak budete mít jen pár vteřin najít ovládání klávesnice. Předtím, než se podíváte na to, urvat inteligence notebooku vlevo Price je na stole. Ovládání klávesnice je na druhé straně místnosti od ceny. Když otevře dveře vyčerpat.

Mimo budete mít další přestřelku. Protože oblast právě dostal ránu s letecký úder většina nepřátel si bude omámený. Zadáte-li rokle a sledovat jej na západ se nachází cache raketometů. Probojovat na severozápad, kde najdete další vchodu do jeskyně. Nepřátelé přijdou ve skupinách, takže používat granáty, které ke svému prospěchu. Zadání bude konec této mise.

Koncovka

 • 1 bod Intel
 • Kapitán "mýdlo" MacTavish

Hlavou dolů po schodech. Těsně předtím, než se dostanete na loď najdete hry poslední inteligence laptop. Nemůžete to minout, protože je hned vedle lodi. Nastupte do člunu a řídit ho přes jeskyni. Tak dlouho, jak budete pohybovat padouchy střílí na vás nebudou bolet tak hrozné. Přestože jste SMG v levé ruce soustředit na řízení.

Když opustíte jeskyni uvidíte několik vrtulníků. Budou odpálení raket na vás, a budete muset vyhnout se jim. Nejdůležitější věcí na zapamatování je jen udržet v pohybu vpřed a po druhé lodi. Past peřeje další loď vstoupí do vrtulníku a pojedete přes vodopád.

Poté uvidíte, co vypadá jako cutscene, ale buďte připraveni reagovat. Budete mít nůž. Hlava pro helikoptéry trosky. V souladu s obecnými do písečné bouře a pokusit se vzít ho s nožem. Budete tak nestalo, ale jen vydrž. Po překvapující zvrat událostí uvidíte pistoli na zem. Plazit se k němu pomocí spouštěcí tlačítka, stejným způsobem jako vyšplhal pomocí cepíny v misi Cliffhanger.

Pak musíte rychle stisknout tlačítko, které vidíte na obrazovce obnovit nůž. Potom můžete házet nožem na svého nepřítele. Jakmile tak učiníte, budete dokončit misi a vyhrát hru. Jediné, co zbývá, je sledovat poslední cutscene a končí úvěrů. Získáte "For the Record" úspěch / trofej.

Během kredity uvidíte mnoho postav z příběhu v muzeu nastavení. Toto je část "historii píší vítězové" téma. Tato hra je však ještě neskončila. Můžete stále mistr Spec Ops mise a výzvu pro ostatní hráče na multiplayer.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář