Jdi na obsah Jdi na menu
 


Call of Duty: Modern Warfare 2 Special Ops je série misí k dispozici kromě hlavního příběhu. Ty mohou být přehrávány na různé obtížnosti, sólo nebo dva hráče-co-op.

Plněním misí hráči dostávají hvězdy. Dostanete jednu hvězdičku pro dokončení mise na pravidelných obtížnosti, dvě hvězdy na tvrzené obtížnosti, a tři hvězdičky pro dokončení mise na veterána. Tyto hvězdy odemknout více Special Ops misí.

 • Alpha mise: uvolnit na začátku
 • Bravo mise: 4 hvězdičky odemknout
 • Charlie mise: 8 hvězd odemknout
 • Delta mise: 20 hvězd pro odemknutí
 • Echo misí: 40 hvězd pro odemknutí

Aby se věci ještě zajímavější, některé mise (Snatch a Grab, Estate Takedown, Vysoké výbušninách a Armor Piercing), mají nový typ nepřítele: Juggernauts. Jedná se o těžce obrněných vojáků, kteří jsou imunní vůči většině zbraní. Pouze výbušniny (jako RPG), nebo high-powered odstřelovací pušky (jako reakce sniper puška) může ublížit. Přičemž se jeden obří, je výzvou, přičemž se více Juggernauts je velmi obtížné i pro veterány hráče.


Alpha

 • Pit - To je střelnice od S.S.D.D. úroveň hlavní kampaně. Na rozdíl od většiny misí hvězdy nejsou vydávané potíže, ale čas ukončení: tři hvězdy za 35 sekund nebo méně, dvě hvězdy za 36 až 45 sekunda a jedna hvězda pro dokončení kurzu v jakékoli době. Pokud děláte to s přítelem, jeden přítel je vést tak, aby tvá bude ten, kdo bude mít většinu cílů, a druhý hráč vezme z nich netrefil. Také zvolit, zda mu bude vpravo nebo vlevo, takže polovina jsou jeho nepřátelé a druhá polovina pro ostatní hráče.
 • Sniper Fi - Tato mapa je od Pohotovostní úrovni. Musíte chránit střechu z vlny nepřátel. Máte kontrolu Predator zařízení a velký výběr zbraní na výběr.
 • O Christo Redentor - To je úplnému vymizení stylu mise: musíte vzít všechny milice v Favela. Mapa je nižší Favela oblasti od Takedown úrovni. Kromě zabíjení nepřátel, musíte se ujistit, nemusíte zabíjet civilisty. Kill příliš mnoho civilistů a budete se nepodaří misi.
 • Evasion - Evasion je stealth část Pohotovostní poslání. Můžete si buď sami nebo tajně snipe nich.

Na obtížnost veterán, tato mise je nejtěžší ze alfa spec ops. Nicméně, s tímto stručný průvodce, můžete zaklepat to ve 4 jednoduchých krocích.

 1. Začněte objímání na pravé straně cesty. Uvidíte skupina čtyř nepřátel před námi. Rychle využít všechny čtyři ven. (Headshots nejsou nutné, jen se jim nezakládá žádný čas reagovat.) Pokud se to udělá správně, bude chlap říct 'dobře'.
 2. Pokračovat objímání doprava, dokud se nedostanete rozcestí, 2 nepřátel vpravo a nepřítel abd psa vlevo. Rychle vyndat, a potvrzovací zpráva se objeví.
 3. Spustit přímo vlevo od cesty, a stoupání do kopce. Na levé straně bude skupina lidí, z kopce dolů, z pohledu z vaší pozice. Budou 2 nepřátelé po silnici doleva, a skupina hlídkují na pravé straně. zůstanou skryty i pro přibližně 20 sekund, dokud se hlídkující ROUP vpravo usadí na silnici. Zprava doleva ze silnice, aby se každé nepřítele. Pokud se vám to, to ujít žádné, další potvrzovací zpráva bude přijata.
 4. Přeběhnout silnici a do kopce, klouzat dolů z kopce do zeleného kouře, a máte hotovo!
 • Odpružení - Tohle je úplně nová mapa. Musíte se probojovat přes visutý most. Automobily působit jako kryt, ale nezapomeňte, oni mohou také explodovat. Nepřátelé slanění dolů z horní paluby mostu. Přes půl budete muset vzít z vrtulníku.

Bravo

 • Overwatch - Tato mise vyžaduje dva hráči. Jednou z nich je na místě se snaží přežít ohromující množství nepřátel, když běží k cíli. Na druhé straně je krouží nad hlavou v AC-130 bitevní křižník, poskytující krýt. AC-130 střelec má tři zbraně: děla, 40mm děla a 25 mm kulomet. Dělo má nejširší zorné pole, takže je to dobré pro sledování široký prostor pro nepřátele. Dělo požáry jediný výstřel, který vytváří velké exploze, to je skvělý pro odběr z těsné skupiny cílů. 40 mm děla oheň rychle a každý shell dělá malý výbuch. To jsou dobré pro odběr z cílových skupin, které jsou roztroušeny po celé oblasti. 25 mm kulomet, je dobré i pro užívání mimo jednotlivé cíle, které jsou v blízkosti hráče na zemi. Hráč na zemi má laser označení a lze poukázat na cíle AC-130 střelec. Může také bránit se ručních palných zbraní.
 • Body Count - Tato mise se odehrává na Wolverines! úrovni, v nákupním centru. Vaším cílem je dát dohromady body zabíjením nepřátel. Pokud zabijete několik nepřátel za sebou, rychle, dostanete více bodů. Ničí hlídky BDR také vám zabil bodů.
 • Bomb Squad - Běh přes tržiště Favela (od Takedown úrovni) A odzbrojit tři bomby za čtyři minuty. Vyšší úroveň obtížnosti znamená tužší nepřátele.
Video ukázku Bomb Squad zvláštní mise op.
 • Race - To je rolbou z pronásledování Cliffhanger úrovni. Kompletní to v 2:00 pod jednu hvězdu, v 1:30 na jednu hvězdu, nebo v 1:10 na tři hvězdy.
 • Big Brother - To je co-op jen mise. Jeden hráč je na zem Wolverines! nákupní centrum. Musí se dostat do bodu těžby. Jiný hráč, je v helikoptéře, střelba mini-gun poskytující pojistnou ochranu a při požáru se nepřátele. Kulomet může rychle pracovat nepřátel, ale proto, že vrtulník je často ukazoval nesprávným směrem, hráč na místě bude často na vlastní pěst.

Charlie

 • Skrytý - Tato mise probíhat na úrovni Černobylu originálu Modern Warfare. Jste jsou vybaveny puška sniper a musíte si cestu na místo těžby přes sniper-injekční oblasti.
 • Porušení a Clear - Je to boj ze starých sprchy v Gulag úrovni. Musíte se dostat na druhou stranu do sprch, ale nemusíte zabít všechny nepřátele. Dávejte si pozor na nepřátele štíty, odstřelovače na úrovni, nad vámi na obou stranách, a nepřátelé házet granáty.
 • Time Trial - Variace na Race Speciální Ops Bravo mise. Začínáte jen s několika sekund na hodiny a získat další čas při každém průchodu kontrolní stanoviště.
 • Homeland Security - Tato mise se odehrává na někdy-populární Wolverines! nákupní centrum map. Zde je nutné použít strážní věže odrazit několik vln útoku protivníka.
 • Snatch a Drapák - Tato mise se odehrává v smetiště z Nepřítel mého nepřítele. Musíte vytvořit svůj způsob těžby bodu. Můžete buď zabít, nebo se vyhýbají nepřátelé zde. Tato mise má nový typ nepřítele, obří. Jedná se o těžce obrněné nepřátele, které může být učiněno pouze dolů raketomet, granátomet, nebo high-powered odstřelovací puška.

Delta

 • Wardriving - Tato mise je podobná Exodus a koná se na stejné mapě. Budete doprovodu Striker obrněné vozidlo po ulici a označování cílů pro ni.
 • Vrak - Tato mise se odehrává na visutý most z Pozastavení zvláštní mise Ops. Máte neomezenou munici a musí zničit všechny vozy na mostě ve stanovené lhůtě. Výbušniny, granáty, granátomety a RPG jsou vaši přátelé na této úrovni.
 • Přijatelné Ztráty - Podobně jako v první části Cliffhanger mise, Musíte utéct zapadlý letecké základny a výbušniny.
 • Terminal - To je rovný-up na přestřelku Rusky map. Dávejte si pozor na nepřátele štíty.
 • Estate Takedown - Tato mise se odehrává na Loose Ends map. Nepřátelé třít náhodně po mapě, a musíte vzít všechny. Směs obsahuje Juggernauts nepřátel.

Echo

 • Wetwork - Tato mise je téměř přesnou replay Pouze Easy Day ... Včera byl poslání, kompletní s pokojem pro zúčtování a vrtulník přepadení.
 • Vysoká Výbušniny - Mapa je nižší z Favela Takedown. Výzvou, aby deset Juggernauts využívají pouze RPG, M-79 Thumper granátomet, a nůž. Hodně štěstí, budete ho potřebovat.
 • Armor Piercing - Tato mise se odehrává na těžní věž z Pouze Easy Day ... Včera byl. Jediné, co musíte udělat, je uzavřít 15 Juggernauts. Oni se třou náhodně kolem těžní věž.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář